Rikiuoti
    Rodyti:
Stiprus, ilgai geriamas kokteilis.
Klasikinis ir turbūt vienas seniausių receptų, kokie tik yra žinomi. Stiprus ir ilgai geriamas. Nors jo pavadinimas aiškiai verčiasi, kaip “motociklo priekaba”, mano nuomone,...
Masinis kokteilis, kai reikia pagirdyti minią. Puikiai tinka vakarėliams, kai nesinori viso vakaro praleisti virtuvėje maišant kokteilius ir pilstant gėrimus.
Stiprus, ilgai geriamas kokteilis su brendžiu.
Dar vienas kokteilis, kurio pavadinimą į lietuvių kalbą versti nesiverčia liežuvis. Tai žargonas, kuriam artimiausiai skambėtų „lovos reikalai“. Tai labai senai žinomas, klasikinis, stiprus,...
Originalas skamba „Apple brandy cooler“, bet kalbininkai sakė, kad taip vadinti negalima. Gaivus, vidutinio stiprumo kokteilis, kurio pagrindas – brendis ir obuolių sultys.
Klasikinis kokteilis, skambiu pavadinimu, kurio pagrindas – džinas. Dažniausiai vartojamas kaip aperityvas (patiekiamas prieš valgant).
Originalaus skonio ir ganėtinai stiprus kokteilis.
Šiltas kokteilis, tradiciškai patiekiamas per Šv. Kalėdas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tačiau puikiai tinkantis ir lietuviškam pavasariui, kai temperatūros stulpeliai vargiai perkopia 10C ribą.
Labai paprastas kokteilis su brendžiu. Šaltas, stiprus ir ilgai geriamas.
Paruošimo laikas: 15 min
Grįžti į viršų